Predstavljanje projekta „Savska inicijativa za inovativni razvoj“

Centar za transfer tehnologije d.o.o. Zagreb predstavit će projekt „Savska inicijativa za inovativni razvoj“ (18_PA08-C2 SRIID) u petak, 19. veljače 2016. godine u Hrvatskoj gospodarskoj komori-Komori Zagreb (Draškovićeva ulica 45, Zagreb) s početkom u 11:00 sati.

Cilj Projekta je stvoriti preduvjete za povezivanje i suradnju subjekata iz gospodarskog sektora, znanstvene zajednice i regionalne samouprave na inovativnom razvoju (triple helix) iz regija s područja četiri države u slivu rijeke Save (Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Srbije).

Vodeći partner u projektu je Centar za transfer tehnologije d.o.o. Zagreb, a partneri su: Fakultet za strojništvo iz Ljubljane, Mašinski fakultet iz Sarajeva i Mašinski fakultet iz Beograda. Fakultet strojarstva i brodogradnje iz Zagreba uključen je projekt putem CTT-a.

Projekt je sufinanciran kroz program START-Danube Region Project Fund.